- Pondělí
13. 5. - Úterý
14. 5. - Středa
15. 5. - Čtvrtek
16. 5. - Pátek
17. 5. - Sobota
18. 5. - Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5.
Úterý 9.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Agatha Christie: Poirot
00:00Agatha Christie: Poirot
00:50Správy RTVS "N"
01:45Góly - body - sekundy
02:35Počasie
02:50Don Matteo
03:00Správy RTVS "N"
04:00Góly - body - sekundy
04:50Peniaze
05:05Dámsky klub
05:30Ranné správy RTVS
07:00Vulkány
08:30Detektívi zo severu IV (16/16)
09:00Na krok od neba
10:00Duel
11:00Všade dobre, doma naj
11:25Správy RTVS
12:00Dámsky klub
12:25Tajomstvo mojej kuchyne
14:05Zdravá maškrta
14:40Don Matteo
15:00Správy RTVS
16:00Bez batožiny
16:30Detektívi zo severu V (1/16)
17:00Krátke správy RTVS
17:50Duel
17:55Všade dobre, doma naj
18:25Krátke počasie
18:58Správy RTVS
19:00Góly - body - sekundy
19:55Počasie
20:15Oktopus (1/13)
20:30Oktopus (2/13)
21:30Miesto zločinu Ostrava (1/13)
22:35Operácia Eichmann
23:40Správy RTVS "N"
01:40Góly - body - sekundy
02:30Počasie
02:50Na krok od neba
03:00Správy RTVS "N"
03:55Góly - body - sekundy
04:45Správy RTVS "N"
00:15Hírek
01:10Zázračný miniateliér
06:00Ja a moja rodina
06:05Jurošík "N"
06:20Jurošík "N"
06:25Bob a Bobek na cestách
06:35Lilin ostrov pokladov
06:40Príbehy z čarovnej záhrady
06:50Bella a Sebastián
07:00Bella a Sebastián
07:15Živá panoráma
07:30Hírek
08:00Rusínsky magazín
08:05Od prameňa - Rusínsky
08:30Regina
09:00Mesto Anatol (1/3)
09:55Obedníček
11:30Píkova zoo
11:35Pa a Pi "N"
11:40Trpaslíci
11:50Živá panoráma
12:00Cyklopotulky
12:20Experiment
12:30Peniaze
12:55Anjeli strážni
13:20Budujeme Slovensko III
14:10Budujeme Slovensko III
14:35Tajomstvá vesmíru (3/6)
15:05Cesty za umením
15:55Regina
16:30Autosalón
17:30VAT
17:55Večerníček
18:30Píkova zoo
18:35Lilin ostrov pokladov
18:45Fidlibumove pokusy
18:50Príbehy z čarovnej záhrady
19:00Bella a Sebastián
19:10Bella a Sebastián
19:25Ja a moja rodina
19:35Zázračný miniateliér
19:50Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:00Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
20:07DNA popu: Peter Nagy
20:10Záhady pokladov Tutanchamóna
20:35Sága rodu Rothschildovcov
21:30Večera s Havranom
22:25Alojz Hanúsek - muž s kinoaparátom
23:35Správy RTVS "N"
00:30Hírek
01:20Mentalista (7)
00:10Mentalista (8)
01:10Zrada (9)
02:00Susedské prípady
03:00Rodinné prípady
03:40Televízne noviny
05:00Teleráno
06:00Zámena manželiek
08:25Mama na prenájom III (64)
09:55Rodinné prípady
10:55Televízne noviny 12
12:00Susedia
12:10Mentalista (9)
12:50Mentalista (10)
13:50Susedské prípady
14:50Rodinné prípady
15:55Prvé Televízne noviny
17:00Reflex
17:25Mama na prenájom III (65)
17:55Televízne noviny
19:00Počasie
20:00Športové noviny
20:15Dunaj, k vašim službám V (22)
20:30Policie Modrava III (7)
21:55Špecialisti V (39)
23:10Mentalista (9)
00:15Mentalista (10)
01:15Policie Modrava III (6)
02:10Susedské prípady
03:10Rodinné prípady
04:00Myšlienky vraha VI (10)
00:15Riskuj!
01:00Krimi
01:40Noviny TV JOJ
02:10Inkognito
03:00Bez servítky
03:50Noviny TV JOJ
04:55Krimi
05:45Ranné noviny
06:15Bez servítky
08:35Súdna sieň
09:50Noviny o 12:00
12:00Súdna sieň
12:30C.S.I.: Kriminálka Miami VI (2/21)
13:20Bez servítky
14:20TOP STAR
15:30Nákupné maniačky
15:50Riskuj!
17:15Bez servítky
17:50Krimi
19:00Noviny TV JOJ
19:30Šport
20:20Najlepšie počasie
20:30Nemocnica
20:40Geissenovci - Ťažký život milionárov XIX
21:50Moja prvá dovolenka (3)
22:55Myšlienky vraha VI (11)
00:00Riskuj!
01:00Krimi
01:45Noviny TV JOJ
02:15Nemocnica
02:55Bez servítky
03:50Noviny TV JOJ
04:55Profesionáli VIII (16)
00:35Mafstory IV (29)
01:30Kinosála
02:25It's Always Sunny in Philadelphia XV
02:35Chlpatí šampióni II
02:55Tajomstvá úchvatných záhrad
03:55Haló
04:35Bez servítky
05:05Nákupné maniačky
06:15Letecké katastrofy
07:35Vojna aukcií
08:55Vražedné čísla (11)
09:45Vražedné čísla (12)
10:40Riskuj!
11:40Extrémne prípady
12:30Geissenovci - Ťažký život milionárov VII
13:45Policajti v akcii
14:50Moja mama varí lepšie ako tvoja
15:50Letecké katastrofy
16:55Geissenovci - Ťažký život milionárov VII
18:00Naši II (6)
19:00Profesionáli VIII (17)
19:35Čo sme komu urobili?
20:30Bobule
22:35Profesionáli VIII (17)
00:35Mafstory IV (30)
01:30Kinosála
02:25It's Always Sunny in Philadelphia XV
02:35Chlpatí šampióni II
02:55Tajomstvá úchvatných záhrad
03:50Haló
04:35Ordinace v růžové zahradě 2 (806)
00:45Technická přestávka ve vysílání
02:00Snídaně
05:55Volejte Novu
08:45Ulice (4676)
09:05Specialisté (218)
09:55Na lovu IV
10:45Riskuj!
11:30Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Babicovy dobroty
12:20Tescoma s chutí
12:50Kriminálka Anděl (11)
12:55Ulice (3047)
13:55Ordinace v růžové zahradě 2 (806)
14:45Ordinace v růžové zahradě 2 (807)
15:50Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu IV
17:30Tescoma s chutí
18:20Ulice (4677)
18:35Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Jedna rodina (69)
20:20Survivor Česko & Slovensko III (11)
21:40Ulice (3047)
23:40Ordinace v růžové zahradě 2 (806)
00:25Ordinace v růžové zahradě 2 (807)
01:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
02:30Snídaně
03:20Čtveráci - na výběr
04:05Riskuj!
04:35Nedodržaný sľub (95)
00:10Nedodržaný sľub (96)
01:10S hlavou v oblakoch (57)
01:50S hlavou v oblakoch (58)
02:35Reflex
03:20Smotánka
03:50Adela show
04:50Druhý dych (47)
06:00Túžba tela (9)
06:40Túžba tela (10)
07:25Krok za krokom III (9)
08:25Krok za krokom III (10)
09:10Chicago Fire V (7)
09:55S hlavou v oblakoch (59)
10:55S hlavou v oblakoch (60)
11:45Chlapi neplačú IV (89)
12:50Nedodržaný sľub (95)
14:05Nedodržaný sľub (96)
15:15Túžba tela (11)
16:05Túžba tela (12)
17:05Chicago Fire V (8)
18:00Nedodržaný sľub (97)
19:00Nedodržaný sľub (98)
19:55Krok za krokom III (11)
20:55Krok za krokom III (12)
21:25Priatelia II (16)
21:55Priatelia II (17)
22:25New Amsterdam IV (12)
22:55Nedodržaný sľub (97)
23:55Nedodržaný sľub (98)
00:50S hlavou v oblakoch (59)
01:30S hlavou v oblakoch (60)
02:15Reflex
03:00Smotánka
03:35Adela show
04:40Show Jana Krause
00:10Prostřeno!
01:10Slunečná (154)
01:55Modrý kód (172)
03:00Receptář prima nápadů
06:00Vychytávky Ládi Hrušky
06:35Show Jana Krause
07:05Slunečná (155)
07:55Modrý kód (173)
09:05Fotr na tripu
10:30Fotr na tripu
11:20Přístav II (17)
12:00Slunečná (156)
13:15Modrý kód (174)
14:35Nikdo není dokonalý
15:55Prostřeno!
17:00Show Jana Krause
17:55Lež na pláži (2)
19:00Ano, šéfe!
20:15Zoo (189)
21:25Receptář prima nápadů
22:50Vychytávky Ládi Hrušky
23:35Show Jana Krause
00:15Prostřeno!
01:20Slunečná (155)
02:00Modrý kód (173)
03:00Přístav II (17)
04:00Dajto v pokri z Card Casina
00:45Športové noviny
01:05Susedia
01:15Silvánovci
01:50Susedia
03:40Zig a Sharko
04:10Bernieho dobrodružstvá
05:00Oggy a šváby
05:10Aj múdry schybí
06:00Susedia
06:45Susedia
07:20Kredenc
07:55Partička
08:55Mladý Sheldon (17)
10:15Mladý Sheldon (18)
10:35M*A*S*H (11)
11:05M*A*S*H (12)
11:30Dva a pol chlapa III (9)
12:10Dva a pol chlapa III (10)
12:35Teória veľkého tresku XI (12)
13:00Teória veľkého tresku XI (13)
13:25Teória veľkého tresku XI (14)
13:55Teória veľkého tresku XI (15)
14:20Teória veľkého tresku XI (16)
14:50Teória veľkého tresku XI (17)
15:15Priatelia II (14)
15:45Priatelia II (15)
16:15Dva a pol chlapa III (11)
16:45Dva a pol chlapa III (12)
17:15M*A*S*H (13)
17:45M*A*S*H (14)
18:15Mladý Sheldon (21)
18:50Mladý Sheldon (22)
19:15Susedia
19:45Matrix
20:30Prísne tajná misia
23:15UEFA EURO 2024: Magazín
01:20Športové noviny
01:45Susedia
01:55Silvánovci
02:30Susedia
03:50Zig a Sharko
04:25Policajti v akcii
01:00Diaľnica peklom VII (16)
02:25Špecialisti: Prví na mieste vraždy (5)
03:10Súdna sieň
04:00Prvé oddelenie
04:40Diagnóza: Vražda VII (8)
05:25Diagnóza: Vražda VII (9)
06:10Súdna sieň
06:55Prvé oddelenie
08:00Vraždy v Midsomeri XVIII (2)
09:20Diagnóza: Vražda VII (10)
11:45Diagnóza: Vražda VII (11)
12:30Diagnóza: Vražda VII (12)
13:15Dr. House V (21/24)
14:00Dr. House V (22/24)
15:00Vraždy v Midsomeri XVIII (3)
16:00Vražedné čísla (13)
18:00Vražedné čísla II (1/24)
19:00Dr. House V (23/24)
20:10Dr. House V (24/24)
21:05C.S.I.: Kriminálka Miami VI (2/21)
22:00Súkromné očko III (6)
23:00Špecialisti: Prví na mieste vraždy (6)
23:50Policajti v akcii
00:55Myšlienky vraha VI (10)
02:25Špecialisti: Prví na mieste vraždy (6)
03:10Súdna sieň
03:55Prvé oddelenie
04:40Téma/Štúdio TA3
00:00Hl. správy-záznam
00:30Šport+
01:00Hl. správy-záznam
01:30Téma dňa s Petrom Bielikom
02:00Štúdio TA3
02:40Svet dnes
03:00Hl. správy-záznam
03:30Záznam TB/Štúdio TA3
04:00Hl. správy-záznam
05:00Záznam TB/Štúdio TA3
05:30Správy
06:00Šport+
06:30Ranné správy
07:00Raňajky
07:15Ranné správy
07:30Raňajky
07:45Ranné správy
08:00Raňajky
08:15Ranné správy
08:30Raňajky
08:45Štúdio TA3/Raňajky
09:00Téma
09:30Štúdio TA3
10:30Správy
11:00Štúdio TA3
11:30Žurnál
12:00Šport
12:20Téma
12:30Správy
13:00Motoring
13:30Správy
14:00Naše potraviny
14:30Biznis
14:45Správy
15:00Správy/Štúdio TA3
15:30Žurnál
16:00Šport
16:20Svet dnes
16:30Správy
17:00Investujeme
17:30Ekonomika+/Financie+
18:00Hlavné správy
18:30Šport
18:55Svet dnes
19:10Štúdio TA3
19:30Téma dňa s Petrom Bielikom
19:50Showbiz
20:30Král na ťahu
21:00Správy
22:00Šport+
22:30Správy
23:00Hl. správy-záznam
23:30Téma/Štúdio TA3
00:00Hl. správy-záznam
00:30Šport+
01:00Hl. správy-záznam
01:30Téma dňa s Petrom Bielikom
02:00Štúdio TA3
02:40Svet dnes
03:00Hl. správy-záznam
03:30Záznam TB/Štúdio TA3
04:00Liptovské noviny
00:10Výnimoční ludia z Liptova
00:20Vševedkovia z Liptova
00:40Liptovské noviny
01:10Výnimoční ludia z Liptova
01:20Vševedkovia z Liptova
01:40Liptovské noviny
02:10Výnimoční ludia z Liptova
02:20Vševedkovia z Liptova
02:40Liptovské noviny
03:10Výnimoční ludia z Liptova
03:20Vševedkovia z Liptova
03:40Liptovské noviny
04:10Výnimoční ludia z Liptova
04:20Vševedkovia z Liptova
04:40Liptovské noviny
05:10Výnimoční ludia z Liptova
05:20Vševedkovia z Liptova
05:40Liptovské noviny
06:10Výnimoční ludia z Liptova
06:20Vševedkovia z Liptova
06:40Liptovské noviny
07:10Výnimoční ludia z Liptova
07:20Vševedkovia z Liptova
07:40Liptovské noviny
08:10Výnimoční ludia z Liptova
08:20Vševedkovia z Liptova
08:40Liptovské noviny
09:10Výnimoční ludia z Liptova
09:20Vševedkovia z Liptova
09:40Liptovské noviny
10:10Výnimoční ludia z Liptova
10:20Vševedkovia z Liptova
10:40Liptovské noviny
11:10Výnimoční ludia z Liptova
11:20Vševedkovia z Liptova
11:40Liptovské noviny
12:10Výnimoční ludia z Liptova
12:20Vševedkovia z Liptova
12:40Liptovské noviny
13:10Výnimoční ludia z Liptova
13:20Vševedkovia z Liptova
13:40Liptovské noviny
14:10Výnimoční ludia z Liptova
14:20Vševedkovia z Liptova
14:40Liptovské noviny
15:10Výnimoční ludia z Liptova
15:20Vševedkovia z Liptova
15:40Liptovské noviny
16:10Výnimoční ludia z Liptova
16:20Vševedkovia z Liptova
16:40Liptovské noviny
17:10Výnimoční ludia z Liptova
17:20Vševedkovia z Liptova
17:40Liptovské noviny
18:10Výnimoční ludia z Liptova
18:20Vševedkovia z Liptova
18:40Liptovské noviny
19:10Výnimoční ludia z Liptova
19:20Vševedkovia z Liptova
19:40Liptovské noviny
20:10Výnimoční ludia z Liptova
20:20Vševedkovia z Liptova
20:40Liptovské noviny
21:10Výnimoční ludia z Liptova
21:20Vševedkovia z Liptova
21:40Liptovské noviny
22:10Výnimoční ludia z Liptova
22:20Vševedkovia z Liptova
22:40Liptovské noviny
23:10Výnimoční ludia z Liptova
23:20Vševedkovia z Liptova
23:40Liptovské noviny
00:10Výnimoční ludia z Liptova
00:20Vševedkovia z Liptova
00:40Liptovské noviny
01:10Výnimoční ludia z Liptova
01:20Vševedkovia z Liptova
01:40Liptovské noviny
02:10Výnimoční ludia z Liptova
02:20Vševedkovia z Liptova
02:40Liptovské noviny
03:10Výnimoční ludia z Liptova
03:20Vševedkovia z Liptova
03:40Liptovské noviny
04:10Výnimoční ludia z Liptova
04:20Vševedkovia z Liptova
04:40Krátke správy
00:05Doma je doma
00:35Ruženec
01:20Medzi nebom a zemou
01:45Moja misia - magazín
02:25Hodina milosrdenstva
03:00Na tónoch vďačnosti
03:25Ovocie koncilu
04:05Ruženec
04:30Biblia
05:00Svätá omša z kaplnky TV LUX
07:00Týždeň s ...
07:40Ruženec
07:50Peter medzi nami
08:35Eden
09:05Spojení vierou
09:30Krátke správy
10:00Pod javiskom
10:15Svätá omša z kaplnky TV LUX
11:30Raduj sa, nebies Kráľovná
12:00Ruženec
12:30Svätá omša zblízka
13:05Tajomstvá Vatikánu
13:10Pod sudánskym slnkom
13:40V škole Ducha
14:15A teraz čo?
14:45Hodina milosrdenstva
15:00Týždeň s ...
15:15Ruženec z Lúrd
15:30Správy zo Svätej zeme
16:05Vaticano
16:35Ovocie koncilu
17:10Doma je doma
17:30vKontexte
18:25Ruženec
19:00Z prameňa
19:30Malá cesta
19:45Krátke správy
20:00Peter medzi nami
20:25Posvätné miesta kresťanskej viery
20:50Fulton Sheen: Sledujte toho biskupa!
21:20Klubovka
21:50Medzi nebom a zemou
22:20CENACOLO: Náš dom
23:00Krátke správy
00:05Na tónoch vďačnosti
00:35Eden
01:15Ruženec
01:35V škole Ducha
02:00Ovocie koncilu
02:30Svedectvo
02:40Hodina milosrdenstva
03:00CENACOLO: Náš dom
03:25Ruženec
04:30Budem majster
00:00More v mojom srdci
00:35Panstvo Downton II
01:20Kde bol?!
02:15Móda&Design
03:10Noemovi priatelia
03:35Kabelka
04:05Naša drahá materinská reč
05:00Rodinný priateľ
05:05Hymna
05:55Každodenný
05:59Správy
06:00Národné športové správy
06:30Predpoveď počasia
06:35Frequencyy
06:40Srpski ekran
06:47Unser Bildschirm
07:10Päť kontinentov
07:40Na želanie!
08:05Búrlivé víno
08:40Rodinný priateľ
09:35Minútové správy
10:05Predpoveď počasia
10:06Trochu slniečka
10:07Rodinný priateľ
11:00Sny Akiru Kurosawu
11:50Poludňajšie zvony
12:00Správy
12:01Národné športové správy
12:35Predpoveď počasia
12:45Parížske penzióny
12:49Larina voľba
13:00Rodinný kruh
13:45Svet je jeden prestretý stôl
14:40Rodinný kruh
15:05Minútové správy
15:25Predpoveď počasia
15:27Na želanie!
15:30Kabelka
16:00Cvičenie mozgu
17:00Strážcovia chutí
17:20Správy
18:00Národné športové správy
18:25Predpoveď počasia
18:35Frequencyy
18:40Trochu slniečka
18:50Každodenný
19:30Búrlivé víno
19:45Šťastná minúta
20:40Poldark III
20:45Otec Brown IX
21:50Keno
22:35Predpoveď počasia
22:36Cez Atlantický oceán
22:45Veľkí
23:40More v mojom srdci
00:10Panstvo Downton II
00:55Kde bol?!
01:50Móda&Design
02:45Noemovi priatelia
03:10Kronika Maďarska
03:40Kabelka
04:05Hymna
00:00ZÁRÓSprávy
00:02Predpoveď počasia
00:10Dnes v noci
00:20Dnes v noci
01:05Dnes v noci
02:00Dnes v noci
03:00Dnes v noci
04:00Dnes v noci
05:00Správy
06:00Národné športové správy
06:30Predpoveď počasia
06:35VILÁGSprávy Si doma!
06:45Správy
07:00Národné športové správy
07:15Predpoveď počasia
07:20Správy
07:30Dnes ráno
07:33Správy
08:00Národné športové správy
08:10Predpoveď počasia
08:15Dnes ráno
08:20Správy
08:30Dnes ráno
08:33Správy
09:00Predpoveď počasia
09:20Dnes doobeda
09:22Správy
09:30Dnes doobeda
09:33Správy
10:00Národné športové správy
10:10Predpoveď počasia
10:20Dnes doobeda
10:22Správy
10:30Živá cirkev
10:33Dnes doobeda
10:50Správy
11:00Predpoveď počasia
11:20Dnes doobeda
11:22Správy
11:30HadERŐ „Hazámat szolgálom!”
11:33Dnes doobeda
11:50Poludňajšie zvony
12:00Správy
12:01Národné športové správy
12:35Predpoveď počasia
12:45Dnes poobede
12:50Správy
13:00Predpoveď počasia
13:20Dnes poobede
13:22Správy
13:30Dnes poobede
13:33Správy
14:00Predpoveď počasia
14:20Dnes poobede
14:22Správy
14:30Svet Si doma!
14:33Dnes poobede
14:50Správy
15:00Predpoveď počasia
15:20Dnes poobede
15:22Správy
15:30Živá cirkev Si doma!
15:33Dnes poobede
15:50Správy
16:00Predpoveď počasia
16:15Dnes poobede
16:20Správy
16:30Maďarský gazda Si doma!
16:33Správy
17:00Predpoveď počasia
17:10Dnes poobede
17:15Agenda
17:45Správy
18:00Národné športové správy
18:25Predpoveď počasia
18:35Dnes večer
18:45Predpoveď počasia Si doma!
19:00VILÁGSprávy
19:04Predpoveď počasia Si doma!
19:25Správy
19:30Národné športové správy
20:20Predpoveď počasia
20:25Dnes večer
20:35Správy
21:00Predpoveď počasia
21:20V4 Správy
21:22VILÁGSprávy Si doma!
21:30Správy
22:00Národné športové správy
22:20Predpoveď počasia
22:30Dnes v noci
22:40Správy
23:00ANGOL NYELVŰ Správy
23:15NÉMET NYELVŰ Správy
23:19OROSZ NYELVŰ Správy
23:23KÍNAI NYELVŰ Správy
23:26VILÁGSprávy Si doma!
23:30Hymna
00:00ZÁRÓSprávy
00:02Predpoveď počasia
00:10Dnes v noci
00:20Dnes v noci
01:05Dnes v noci
02:00Dnes v noci
03:00Dnes v noci
04:00Aj múdry schybí
00:50Partička
01:35Susedské prípady
03:00Rodinné prípady
03:40Televízne noviny
05:00Teleráno
06:00Reflex
08:30Susedia
08:45Susedia
09:20Svokra
10:00Rodinné prípady
10:55Televízne noviny 12
12:00Susedia
12:10Chlapi neplačú IV
12:50V mene zákona
13:45Susedské prípady
14:50Rodinné prípady
15:55Prvé Televízne noviny
17:00Reflex
17:25Chlapi neplačú IV
18:00Televízne noviny
19:00Počasie
20:00Športové noviny
20:15Susedia
20:30Susedia
21:15Svadba na prvý pohľad III
21:55Farma
23:10Aj múdry schybí
00:05Partička
01:40Susedské prípady
03:10Rodinné prípady
04:00Policisté v akci
01:25Noviny
02:10Soudní síň
02:45Soudní síň
03:30Krimi
04:15Noviny
04:35Krimi
05:10Noviny
05:35V sedmém nebi
06:05Soudní síň
08:00Soudní síň
08:55Aféry 2
10:00První oddělení
10:55Soudní síň - cz
11:55Soudní síň
12:50Policisté v akci
13:55Policisté v akci
14:55Aféry 2
15:50Soudní síň
16:50Soudní síň
17:55Krimi
19:00Noviny
19:30Tři chlapi na cestách
20:201890 (2)
22:25Aféry 2
23:50V sedmém nebi
00:35Krimi
02:15Soudní síň
02:35Soudní síň
03:25Krimi
04:15Noviny
04:35